Dodání zboží

Doprava zdarma
Dopravné zdarma od nás pak máte u objednávek, kde je hodnota zboží nad 2 500 Kč při doručení do ČR a na Slovensko.

Dodání zboží

Objednávky ze Busymetoys.cz můžeme dopravit na adresu v České republice, do Slovenska, do Polska, do Německa, do Rakouska a i do jiné země.

Dodání zboží Dodání zboží

Pro dorucovani zbozi vyuzivame služeb přepravce Česká pošta a PPL.

 • balík do ruky České pošty: cena 85 Kč vč. DPH, zásilka je doručena druhý den po odeslání, doručovatel Vás informuje SMS. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od doručovatele, máte možnost vyzvednout si ji na své pobočce České pošty. Zásilka je zde uložena 7 dní, poté se vrací k nám. Dobírka: 35 Kč vč. DPH (120 Kč vč. DPH). Pro doručování na Slovensko a do jiných zemí služeb České pošty nevyužíváme.
 • balík na poštu České pošty: cena 100 Kč vč. DPH. Tyto zásilky nejsou doručovány na adresu, ale ukládány na vybraných poštách. Dobírka: 35 Kč vč. (135 Kč vč. DPH). Pro doručování na Slovensko a do jiných zemí služeb České pošty nevyužíváme.
 • přepravné službou PPL (na adresu v České republice): cena 100 Kč vč. DPH, zásilka je doručena druhý den po odeslání. Platba dobírkou je 35 Kč vč. DPH (135 Kč vč. DPH).  Řidič PPL se s Vámi spojí telefonicky a dohodne si s Vámi den a hodinu předání zásilky, které Vám budou vyhovovat. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od řidiče, máte možnost vyzvednout si ji v příslušném depu PPL. Zásilka je zde uložena 14 dní, poté se vrací k nám.
 • přepravné službou PPL (Slovensko a jiné země): dopravné na Slovensko pak činí 200 Kč vč. DPH a příplatek za platbu dobírkou je 50 Kč vč. DPH (celkem tedy 250 Kč vč. DPH).Polsko – dopravné 200 Kč vč. DPH a příplatek za platbu dobírkou je 100 Kč vč. DPH (celkem tedy 300 Kč vč. DPH).Německo – dopravné 200 Kč vč. DPH a bez možnosti platby na dobírku.

  Maďarsko – dopravné 220 Kč vč. DPH a bez možnosti platby na dobírku.

  Rakousko – dopravné 240 Kč vč. DPH a bez možnosti platby na dobírku.

  Španělsko – dopravné 270 Kč vč. DPH a bez možnosti platby na dobírku.

  Italie – dopravné 290 Kč vč. DPH a bez možnosti platby na dobírku.

  Portugalsko – dopravné 290 Kč vč. DPH a bez možnosti platby na dobírku.

Při zasílání do jiných států se cena poštovného řídí platným ceníkem zásilkové služby, případně se řeší individuálně. Napište nám zprávu nebo zavolejte.

PPL a Česká pošta doručuje obvykle do 24 hodin od odeslání, avšak tento termín negarantuje. Proto se může stát, že svou zásilku dostanete o den později.