Dodání zboží

Doprava zdarma
Dopravné zdarma od nás pak máte u objednávek, kde je hodnota zboží nad 2 500 Kč při doručení do ČR a nad 3 000 Kč na Slovensko.

Dopravu zdarma taky získáte u objednávek na adresu v Karlových Varech.

Osobní odběr

Nebo si můžete zboží vyzvednout osobně na adrese naší provozovny: Na Vyhlidce 1030/53, Karlovy Vary.

Dodání zboží

Objednávky ze busymetoys.cz můžeme dopravit na adresu v České republice, do Slovenska, do Polska, do Německa, do Rakouska a i do jiné země.

Dodání zboží   Dodání zboží  Dodání zboží

Pro dorucovani zbozi vyuzivame služeb přepravce Česká pošta, Zásilkovna a PPL.

  • balík do ruky České pošty: cena 145 Kč vč. DPH, zásilka je doručena druhý den po odeslání, doručovatel Vás informuje SMS. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od doručovatele, máte možnost vyzvednout si ji na své pobočce České pošty. Zásilka je zde uložena 7 dní, poté se vrací k nám. Dobírka: 40 Kč vč. DPH (185 Kč vč. DPH). Pro doručování na Slovensko a do jiných zemí služeb České pošty nevyužíváme.
  • Pokud celková hmotnost zboží Vašeho nákupu nepřesáhne 5 kg, můžete využít přepravu přes Zásilkovnu. Doručení balíku na výdejní místo Zásilkovny: cena 65 Kč vč. DPH, zásilka je doručena druhý den po odeslání. Platba dobírkou je 40 Kč vč. DPH (105 Kč vč. DPH). Na výběr máte téměř 4000 výdejních míst v ČR a přes 1000 výdejních míst na Slovensku. Balík u sebe budete mít do druhého dne a budete informováni prostřednictvím SMS a e-mailu s detaily k zásilce a pinem, který nahlásíte při převzetí zásilky. Pokud budete chtít balíček zaslat na výdejní místo na Slovensku, pak je cena za doručení 83 Kč vč. DPH a za dobírečné 50 Kč (133 Kč vč. DPH).
  • přepravné službou PPL (na adresu v České republice): cena 105 Kč vč. DPH, zásilka je doručena druhý den po odeslání. Platba dobírkou je 40 Kč vč. DPH (145 Kč vč. DPH).  Řidič PPL se s Vámi spojí telefonicky a dohodne si s Vámi den a hodinu předání zásilky, které Vám budou vyhovovat. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od řidiče, máte možnost vyzvednout si ji v příslušném depu PPL. Zásilka je zde uložena 14 dní, poté se vrací k nám.
  • přepravné službou PPL (Slovensko a jiné země): dopravné na Slovensko pak činí 200 Kč vč. DPH a příplatek za platbu dobírkou je 50 Kč vč. DPH (celkem tedy 250 Kč vč. DPH). Polsko – dopravné 200 Kč vč. DPH a příplatek za platbu dobírkou je 100 Kč vč. DPH (celkem tedy 300 Kč vč. DPH). Německo – dopravné 200 Kč vč. DPH a bez možnosti platby na dobírku. Maďarsko – dopravné 220 Kč vč. DPH a bez možnosti platby na dobírku.Rakousko – dopravné 240 Kč vč. DPH a bez možnosti platby na dobírku. Španělsko – dopravné 270 Kč vč. DPH a bez možnosti platby na dobírku. Italie – dopravné 290 Kč vč. DPH a bez možnosti platby na dobírku. Portugalsko – dopravné 290 Kč vč. DPH a bez možnosti platby na dobírku.

Při zasílání do jiných států se cena poštovného řídí platným ceníkem zásilkové služby, případně se řeší individuálně. Napište nám zprávu nebo zavolejte.

PPL, Zásilkovna a Česká pošta doručuje obvykle do 24 hodin od odeslání, avšak tento termín negarantuje. Proto se může stát, že svou zásilku dostanete o den později.